תוכן עמוד זה פוגע בך? דווח לנו

איך זה שישנם בני אדם שגם כיום בימי הקיץ הלוהטים צורכים תה

  

תה ירוק בקיץ, האמנם?

 

מילא בחורף קר, נו מובן מדוע ולמה כדאי וצריך להזדקק ללגימת שלוק מתה חם, ירוק זה ברור כי הוא הרבה יותר טבעי ובריא מאשר התה הפשוט. אבל בקיץ? באביב? בחום בשרב, מה הם השתגעו לגמרי, עף להם הקפיץ? השתחרר להם הפיוז. מה קורה פה. מישהו יכול להסביר לי את התופעה המצחיקה הזו.

 

אז זהו שכן רבים לא יודעים אלו ויטמינים חיוניים ובריאים יש בתה הירוק, שאלמלא היו מודעים לכך היו אוכלים ושותים כל היום רק את זה. קחו למשל את מחלת הסרטן, מחלה קשה מאד שכמעט ואין אדם שיוצא ממנה חי, ניסים גדולים וישועות גדולות צריך לזה, הקשר בין סרטן לתה הוא מאד ברור, במחקרים רבים שפורסמו בעולם הרפואה הוכח שתה כזה משמיד תאים סרטניים בגופנו.

 

 

מלבד זאת קיץ זה הרי זמן חשוב ועיקרי לעשות דיאטה, להוריד שומנים שהצטברו בגוף ומכבידים עלינו, להיראות מחוטבים ולהיכנס לגיזרה נאה, האם ידעתם איפה שתה ירוק שורף שומנים?, מחטב מרזה, בהחלט כן לפי מחקרי בריאות שנעשו בכמה מקומות בעולם הגדול. התשובה לכך חיובית לגמרי.

 

תה ירוק לבריאות

 

אלרגיות האביב אף הם מציקות מאד לבעלי רגישות יתר לפרחים ולצמחים, גם כן תה ירוק עוזר ומסייע מאד להרגעת האלרגיה, אז מדוע שלא נשב על כסא נוח רגל על רגל ונלגום בהנאה כוס משקה רותח של תה ירוק, פשוט מאד חם מאד בחוץ, לא נורא גם לזה יש פתרון קל ביותר, לוגמים כוס מים קרים יחד עם כמוסות שמכילות תמצית תה ירוק אורגני. והעיקר חשוב לזכור בכל מצב שיהיה רק לבריאות.

 

כמוסות תה ירוק